Üyelik Bilgilendirme

Üyelik Bilgilendirme Sayfası

Üyelik Ücretli mi?

Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da sitemizi gezebilir ve alış-veriş yapabilirsiniz.

Neden Üye Olmalıyım?

Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı özel kampanyalarımızı takip ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olduğunuz zaman ilgilendiğiniz ama o anda stoklarımızda olmayan ürünler tedarik edildiğinde haberdar olursunuz.

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için ana sayfanın sağ üst kısmında göreceğiniz “Üye Ol” linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce “Giriş Yap” linkine tıklayarak giriş yapın. Gerekli değişiklikleri yapıp kaydedin.

Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, “Giriş Yap” sayfasında göreceğiniz “Şifremi Unuttum” linkine tıklayıp şifrenizin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve üye olduğunuzda kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderecektir. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.